3P+H Service s.r.o.

Zabezpečení akcí a pořadatelská služba


Společnost 3P+H Service s.r.o. poskytuje komplexní bezpečnostní služby. Jednou jejich částí jsou i pořadatelské služby. Společnost 3P+H Service s.r.o. nabízí  zabezpečení různých kulturních a sportovních akcí jako jsou fotbalová a hokejová utkání, koncerty, výstavy, přehlídky ,  festivaly či jiné společenské akce

 

Tyto bezpečnostní služby je společnost schopna zajistit jak samostatně, tak i v součinnosti s dalšímy subjekty. Při zabezpečení akcí se jedná především o bezpečnostní službu a fyzickou ostrahu, a zároveň pořadatelskou službu, která má za cíl kontrolu a případné zabránění vjezdu a výjezdu  vozidel do určených prostor, kontrolu osob před vpuštěním do určených prostor, kontrolu chování osob v určeném prostoru, jež má za cíl zamezit výtržnictví, ale i fyzickému násilí nebo poškozování majetku ostatních návštěvníků či vybavení a techniky organizátorů akce.

 

Pořadatelské služby vykonávají pracovníci společnosti v uniformě, ale i dle přání klienta v civilním oděvu s, nebo bez označení. Při zabezpečování  akcí jako jsou soukromé VIP oslavy, svatby, večírky či plesy je diskrétnost pro pracovníky společnosti 3P+H Service s.r.o. samozřejmostí.